ФАБРИКА МЕБЛІВ ЕРГОТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83017, м. Донецьк, пров. Вятський, 2в
Телефони
Керівник
Заєздний Олександр Михайлович
Кількість співробітників30 чел.
Код ЄДРПОУ30623122
Дата реєстрації07.12.1999
Дата оновлення01.08.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФАБРИКА МЕБЛІВ ЕРГОТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФАБРИКА МЕБЛІВ ЕРГОТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» присвоєно код 30623122.

Керівником підприємства «ФАБРИКА МЕБЛІВ ЕРГОТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» є Заєздний Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФАБРИКА МЕБЛІВ ЕРГОТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» — м. Донецьк, пров. Вятський, 2в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФАБРИКА МЕБЛІВ ЕРГОТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах