НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ СПЕЦІАЛЬНЕ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАШИН -ХХ1 ВІК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83004, м. Донецьк, вул. Батищева, 10
Телефони
Керівник
Мокичєв Андрій Іполитович
Код ЄДРПОУ30623431
Дата реєстрації01.12.1999
Дата оновлення13.03.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ СПЕЦІАЛЬНЕ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАШИН -ХХ1 ВІК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ СПЕЦІАЛЬНЕ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАШИН -ХХ1 ВІК, ТОВ» присвоєно код 30623431.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ СПЕЦІАЛЬНЕ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАШИН -ХХ1 ВІК, ТОВ» є Мокичєв Андрій Іполитович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ СПЕЦІАЛЬНЕ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАШИН -ХХ1 ВІК, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Батищева, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ СПЕЦІАЛЬНЕ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАШИН -ХХ1 ВІК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах