ЛОМБАРД ПЕРСПЕКТИВА ПЛЮС ДЕНИСЕНКО, АБРАМЧЕНКО, СУХОЦЬКИЙ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
83050, м. Донецьк, вул. Університетська, 48, к. 110
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сухоцький Євген Станіславович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30623630
Дата реєстрації29.12.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛОМБАРД ПЕРСПЕКТИВА ПЛЮС ДЕНИСЕНКО, АБРАМЧЕНКО, СУХОЦЬКИЙ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛОМБАРД ПЕРСПЕКТИВА ПЛЮС ДЕНИСЕНКО, АБРАМЧЕНКО, СУХОЦЬКИЙ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 30623630.

Керівником підприємства «ЛОМБАРД ПЕРСПЕКТИВА ПЛЮС ДЕНИСЕНКО, АБРАМЧЕНКО, СУХОЦЬКИЙ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» є Сухоцький Євген Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛОМБАРД ПЕРСПЕКТИВА ПЛЮС ДЕНИСЕНКО, АБРАМЧЕНКО, СУХОЦЬКИЙ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» — м. Донецьк, вул. Університетська, 48, к. 110.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛОМБАРД ПЕРСПЕКТИВА ПЛЮС ДЕНИСЕНКО, АБРАМЧЕНКО, СУХОЦЬКИЙ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах