ДОНЕЦЬКЕ МІСЬКЕ РБУ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83055, м. Донецьк, вул. Щорса, 10, к. 27
Телефони
Керівник
Сармолид Равіль Загидулович
Код ЄДРПОУ30623651
Дата реєстрації05.01.2000
Дата оновлення16.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНЕЦЬКЕ МІСЬКЕ РБУ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНЕЦЬКЕ МІСЬКЕ РБУ, ТОВ» присвоєно код 30623651.

Керівником підприємства «ДОНЕЦЬКЕ МІСЬКЕ РБУ, ТОВ» є Сармолид Равіль Загидулович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНЕЦЬКЕ МІСЬКЕ РБУ, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Щорса, 10, к. 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНЕЦЬКЕ МІСЬКЕ РБУ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах