АВДІЇВСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛПАЛИВО”-”УГОЛЬОК”

Контакти

Юридична адреса
86060, Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Першотравнева, 1а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Соловій Андрій Михайлович
Бухгалтер
Свердленко Ірина Вікторівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30623824
Дата реєстрації29.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВДІЇВСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛПАЛИВО”-”УГОЛЬОК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВДІЇВСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛПАЛИВО”-”УГОЛЬОК”» присвоєно код 30623824.

Керівником підприємства «АВДІЇВСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛПАЛИВО”-”УГОЛЬОК”» є Соловій Андрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВДІЇВСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛПАЛИВО”-”УГОЛЬОК”» — Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Першотравнева, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВДІЇВСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛПАЛИВО”-”УГОЛЬОК”»
Поділіться інформацією в соцмережах