ГЛОБАЛ ХІМ УКРАЇНА, ДОЧП ТОВ ”HUNGARO CHEMICALS”

Контакти

Юридична адреса
88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Кирила і Мефодія, 1, оф. 67
Керівник
Крушинський Іштван Золтан
Бухгалтер
Танчук Альона Василівна

Рекламна інформація

Дозвольте познайомити Вас з ДП «Глобал Хім Україна» – дочірнім підприємством компанії – виробника HungaroChemicals KFT (Угорщина), заснованого у 1995-ому році. Підприємство вже багато років працює на ринку гігієни харчової та пиво-безалкогольної промисловості України, та таких Європейських країн, як Угорщина, Сербія, Словаччина, Румунія. Завдяки високій якості та прийнятливим цінам в Угорщині ми займаємо перше місце на ринку. Всі наші засоби виробляються з західної сировини, в Угорщині, при строгих якісних умовах (ISO 9001, ISO 14001). Окрім цього всі наші дезінфікуючі засоби внесені у Державний Реєстр Міністерства Охорони Здоров’я України, та, разом з миючими засобами, мають необхідні висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи, сертифікати та декларації відповідності.

Продукція при виробництві та використанні мінімально впливає на навколишнє середовище, після застосування засоби розкладаються біологічним шляхом, тобто не порушують екологічний баланс середовища.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30623981
Дата реєстрації17.10.2002
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників6 чел.

Графік роботи

Понеділок:
9:00 — 17:00
Вівторок:
9:00 — 17:00
Середа:
9:00 — 17:00
Четвер:
9:00 — 17:00
П'ятниця:
9:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЛОБАЛ ХІМ УКРАЇНА, ДОЧП ТОВ ”HUNGARO CHEMICALS”» присвоєно код 30623981.

Керівником підприємства «ГЛОБАЛ ХІМ УКРАЇНА, ДОЧП ТОВ ”HUNGARO CHEMICALS”» є Крушинський Іштван Золтан, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЛОБАЛ ХІМ УКРАЇНА, ДОЧП ТОВ ”HUNGARO CHEMICALS”» — Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Кирила і Мефодія, 1, оф. 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЛОБАЛ ХІМ УКРАЇНА, ДОЧП ТОВ ”HUNGARO CHEMICALS”»
Поділіться інформацією в соцмережах