КАРПАТИ-ТЕЛЕКОМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
88018, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Жемайте, 12, к. 2
Телефони
Керівник
Марчишак Петро Костянтинович
Бухгалтер
Стефанович Борис Сергійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30624110
Дата реєстрації14.02.2013
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАРПАТИ-ТЕЛЕКОМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРПАТИ-ТЕЛЕКОМ, ТОВ» присвоєно код 30624110.

Керівником підприємства «КАРПАТИ-ТЕЛЕКОМ, ТОВ» є Марчишак Петро Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРПАТИ-ТЕЛЕКОМ, ТОВ» — Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Жемайте, 12, к. 2.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРПАТИ-ТЕЛЕКОМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах