АГРАРІЙ, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
08715, Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів, вул. Комінтерна, 28а
Телефони
Керівник
Калайда Степан Сергійович
Код ЄДРПОУ30624189
Дата реєстрації27.12.1999
Дата оновлення06.08.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРАРІЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРАРІЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30624189.

Керівником підприємства «АГРАРІЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» є Калайда Степан Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРАРІЙ, ПРИВАТНА ФІРМА» — Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів, вул. Комінтерна, 28а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРАРІЙ, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах