МБ-ІНВЕСТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08720, ВУЛ.БУДІВЕЛЬНИКІВ, БУД.4, КВ.67, М.УКРАЇНКА, ОБУХІВСЬКИЙ р-н., КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Мальцев Михайло Борисович
Код ЄДРПОУ30624200
Дата реєстрації20.12.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МБ-ІНВЕСТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МБ-ІНВЕСТ, ТОВ» присвоєно код 30624200.

Керівником підприємства «МБ-ІНВЕСТ, ТОВ» є Мальцев Михайло Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МБ-ІНВЕСТ, ТОВ» — ВУЛ.БУДІВЕЛЬНИКІВ, БУД.4, КВ.67, М.УКРАЇНКА, ОБУХІВСЬКИЙ р-н., КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МБ-ІНВЕСТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах