ТОРГСЕРВІСПОБУТ, ДОЧП АТ ”ЗАВОД ЕЛЕКТРОТЕХНІКА”

Контакти

Юридична адреса
54028, м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 19
Телефони
Керівник
Якіменко Вадим Валерійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30625093
Дата реєстрації18.10.1999
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОРГСЕРВІСПОБУТ, ДОЧП АТ ”ЗАВОД ЕЛЕКТРОТЕХНІКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРГСЕРВІСПОБУТ, ДОЧП АТ ”ЗАВОД ЕЛЕКТРОТЕХНІКА”» присвоєно код 30625093.

Керівником підприємства «ТОРГСЕРВІСПОБУТ, ДОЧП АТ ”ЗАВОД ЕЛЕКТРОТЕХНІКА”» є Якіменко Вадим Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРГСЕРВІСПОБУТ, ДОЧП АТ ”ЗАВОД ЕЛЕКТРОТЕХНІКА”» — м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 19.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРГСЕРВІСПОБУТ, ДОЧП АТ ”ЗАВОД ЕЛЕКТРОТЕХНІКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах