ЛАМІНАРІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Новобузька, 98
Телефони
Керівник
Сечіна Любов Юріївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30625203
Дата реєстрації24.11.1999
Дата оновлення13.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛАМІНАРІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАМІНАРІЯ, ТОВ» присвоєно код 30625203.

Керівником підприємства «ЛАМІНАРІЯ, ТОВ» є Сечіна Любов Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАМІНАРІЯ, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Новобузька, 98.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАМІНАРІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах