ДІШ, ПП

Контакти

Юридична адреса
54055, м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 110, к. 2
Телефони
Керівник
Нагель Тетяна Валеріївна
Код ЄДРПОУ30625271
Дата реєстрації20.10.1999
Дата оновлення16.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДІШ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІШ, ПП» присвоєно код 30625271.

Керівником підприємства «ДІШ, ПП» є Нагель Тетяна Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІШ, ПП» — м. Миколаїв, вул. 5-а Слобідська, 110, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІШ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах