ХОВІН, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54040, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 25, к. 23
Телефони
Керівник
Хмарюк Василь Миколайович
Код ЄДРПОУ30625313
Дата реєстрації01.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХОВІН, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХОВІН, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 30625313.

Керівником підприємства «ХОВІН, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Хмарюк Василь Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХОВІН, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 25, к. 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХОВІН, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах