ПЕРШИЙ ХЛІБЗАВОД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54028, м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 2а, к. 11
Телефони
Керівник
Гапонов Віталій Володимирович
Код ЄДРПОУ30625569
Дата реєстрації19.11.1999
Дата оновлення25.04.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРШИЙ ХЛІБЗАВОД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРШИЙ ХЛІБЗАВОД, ТОВ» присвоєно код 30625569.

Керівником підприємства «ПЕРШИЙ ХЛІБЗАВОД, ТОВ» є Гапонов Віталій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРШИЙ ХЛІБЗАВОД, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 2а, к. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРШИЙ ХЛІБЗАВОД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах