ІРЛЕН, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Адреса
54025, м. Миколаїв, пров. Парусний, 11А/1
Керівник
Ніколаєнко Володимир Анатолійович — директор
Бухгалтер
Якименко Наталія Василівна

Продукція, послуги

Продукція: Насіння гібридів сорго / Насіння бавовника / Насіння арахісу / Саджанці актинідій / Саджанці чорниць / Пінний концентрат для маркування рядів / Інокулянти для сої / Високоефективні допоміжні продукти / Глюкометри / Сільгосптехніка

Рекламна інформація

Науково-виробнича компанія Ірлен успішно працює в сільськогосподарській сфері більше 16 років, за цей час наша команда допомогла реалізувати потенціал землі багатьох фермер півдня і центру України.

Компанія володіє власною лабораторією, в якій проводить такі аналізи:

• Агрохімічний склад грунту.
• Фітопатологічна експертиза рослин.
• Схожість посівного матеріалу.
• Фітопатологічна експертиза посівного матеріалу.
• Вологість в метровому шарі грунту.

Ми активно розвиваємо напрямки: сорго, соняшник, овочі, сади і ін. У своїй роботі успішно використовуємо агрономічний комплекс: лабораторний супровід, сучасні системи захисту, і посівної матеріал компаній Європи та Америки.

Компанія пропонує готові антикризові рішення щодо захисту і стимулювання майбутнього врожаю. Засоби захисту рослин, насіння та мікродобрива підібрані в результаті щорічних досліджень на демонстративних полях компанії Ірлен.

Також ми пропонуємо широкий перелік продукції для захисту рослин від шкідників і несприятливого ​​клімату які виробляються сторонніми виробниками.

Маркетингова інформація

Торгові марки
Vesna® (США)
Cajo® (США)

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30625601
Дата реєстрації04.11.1999
Дата оновлення10.03.2019
Кількість співробітників13 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІРЛЕН, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 30625601.

Керівником підприємства «ІРЛЕН, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Ніколаєнко Володимир Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІРЛЕН, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Миколаїв, пров. Парусний, 11А/1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ІРЛЕН, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ» офіційний сайт: https://www.irlen.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІРЛЕН, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах