МІЖНАРОДНА МЕДІА ГРУПА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, просп. Леніна, 120
Телефони
Керівник
Головченко В’ячеслав Олександрович
Код ЄДРПОУ30625622
Дата реєстрації23.11.1999
Дата оновлення13.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІЖНАРОДНА МЕДІА ГРУПА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНА МЕДІА ГРУПА, ТОВ» присвоєно код 30625622.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНА МЕДІА ГРУПА, ТОВ» є Головченко В’ячеслав Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНА МЕДІА ГРУПА, ТОВ» — м. Миколаїв, просп. Леніна, 120.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖНАРОДНА МЕДІА ГРУПА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах