ТОВ СП ”ЯНТАРНИЙ ШЛЯХ-АГРО” /УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКЕ/

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Спаська, 1
Телефони
Керівник
Корнєєв Дмитро Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30626055
Дата реєстрації29.10.1999
Дата оновлення13.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВ СП ”ЯНТАРНИЙ ШЛЯХ-АГРО” /УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКЕ/» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВ СП ”ЯНТАРНИЙ ШЛЯХ-АГРО” /УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКЕ/» присвоєно код 30626055.

Керівником підприємства «ТОВ СП ”ЯНТАРНИЙ ШЛЯХ-АГРО” /УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКЕ/» є Корнєєв Дмитро Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВ СП ”ЯНТАРНИЙ ШЛЯХ-АГРО” /УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКЕ/» — м. Миколаїв, вул. Спаська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВ СП ”ЯНТАРНИЙ ШЛЯХ-АГРО” /УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКЕ/»
Поділіться інформацією в соцмережах