СВЛ-2000, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
67832, Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Ентузіастів, 8
Телефони
Керівник
Андрюкова Світлана Володимирівна
Кількість співробітників12 чел.
Код ЄДРПОУ30626275
Дата реєстрації03.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЛ-2000, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЛ-2000, ТОВ» присвоєно код 30626275.

Керівником підприємства «СВЛ-2000, ТОВ» є Андрюкова Світлана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЛ-2000, ТОВ» — Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт. Великодолинське, вул. Ентузіастів, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЛ-2000, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах