ПІДПРИЄМСТВО ”МОТИВ” ЗАСНОВ.НА ВЛАСН.ГРОМАД.ОРГ.”ЕНЕРГОДАР.КУРІНЬ КОЗАЦ.ВІЙСЬКА ЗАП.НИЗОВОГО”

Контакти

Юридична адреса
71502, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Лісова, 6, к. 37 А
Бухгалтерія
Керівник
Горлакова Олександра Сергіївна
Бухгалтер
Тищенко Генадій Якович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30626626
Дата реєстрації29.10.1999
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”МОТИВ” ЗАСНОВ.НА ВЛАСН.ГРОМАД.ОРГ.”ЕНЕРГОДАР.КУРІНЬ КОЗАЦ.ВІЙСЬКА ЗАП.НИЗОВОГО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ”МОТИВ” ЗАСНОВ.НА ВЛАСН.ГРОМАД.ОРГ.”ЕНЕРГОДАР.КУРІНЬ КОЗАЦ.ВІЙСЬКА ЗАП.НИЗОВОГО”» присвоєно код 30626626.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”МОТИВ” ЗАСНОВ.НА ВЛАСН.ГРОМАД.ОРГ.”ЕНЕРГОДАР.КУРІНЬ КОЗАЦ.ВІЙСЬКА ЗАП.НИЗОВОГО”» є Горлакова Олександра Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”МОТИВ” ЗАСНОВ.НА ВЛАСН.ГРОМАД.ОРГ.”ЕНЕРГОДАР.КУРІНЬ КОЗАЦ.ВІЙСЬКА ЗАП.НИЗОВОГО”» — Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Лісова, 6, к. 37 А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”МОТИВ” ЗАСНОВ.НА ВЛАСН.ГРОМАД.ОРГ.”ЕНЕРГОДАР.КУРІНЬ КОЗАЦ.ВІЙСЬКА ЗАП.НИЗОВОГО”»
Поділіться інформацією в соцмережах