ІНСТРУМЕНТАЛЬЩИК, ПП

Контакти

Юридична адреса
71630, Запорізька обл., Василівський р-н, м. Дніпрорудне, вул. Комсомольська, 19, к. 56
Керівник
Волощенко Володимир Олексійович
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ30627127
Дата реєстрації25.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНСТРУМЕНТАЛЬЩИК, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНСТРУМЕНТАЛЬЩИК, ПП» присвоєно код 30627127.

Керівником підприємства «ІНСТРУМЕНТАЛЬЩИК, ПП» є Волощенко Володимир Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНСТРУМЕНТАЛЬЩИК, ПП» — Запорізька обл., Василівський р-н, м. Дніпрорудне, вул. Комсомольська, 19, к. 56.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНСТРУМЕНТАЛЬЩИК, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах