УКРСПЕЦТЕХПОСТАЧ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83029, м. Донецьк, вул. Світлого Шляху, 10а
Керівник
Яковець Олександр Петрович
Код ЄДРПОУ30627216
Дата реєстрації01.12.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРСПЕЦТЕХПОСТАЧ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРСПЕЦТЕХПОСТАЧ, ТОВ» присвоєно код 30627216.

Керівником підприємства «УКРСПЕЦТЕХПОСТАЧ, ТОВ» є Яковець Олександр Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРСПЕЦТЕХПОСТАЧ, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Світлого Шляху, 10а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРСПЕЦТЕХПОСТАЧ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах