АГРОІНВЕСТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
52100, Дніпропетровська обл., П’ятихатський р-н, м. П’ятихатки, вул. Клименка, 8
Телефони
Керівник
Кириченко Павло Григорович
Кількість співробітників15 чел.
Код ЄДРПОУ30627326
Дата реєстрації21.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРОІНВЕСТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОІНВЕСТ, ТОВ» присвоєно код 30627326.

Керівником підприємства «АГРОІНВЕСТ, ТОВ» є Кириченко Павло Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОІНВЕСТ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., П’ятихатський р-н, м. П’ятихатки, вул. Клименка, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОІНВЕСТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах