ДНІПРОХІМЗБУТ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
49081, м. Дніпро, вул. Смарагдова, 3в
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Коротких Любов Василівна
Бухгалтер
Андрущенко Емілія Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30627656
Дата реєстрації24.11.1999
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОХІМЗБУТ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОХІМЗБУТ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 30627656.

Керівником підприємства «ДНІПРОХІМЗБУТ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Коротких Любов Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОХІМЗБУТ, ПРИВАТНЕ ВКП» — м. Дніпро, вул. Смарагдова, 3в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОХІМЗБУТ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах