МЕДФАРМСЕРВІС, ПП

Контакти

Юридична адреса
65089, м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 112, корп.3 к.5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Червоний Володимир Сергійович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30628859
Дата реєстрації22.11.1999
Дата оновлення27.02.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕДФАРМСЕРВІС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕДФАРМСЕРВІС, ПП» присвоєно код 30628859.

Керівником підприємства «МЕДФАРМСЕРВІС, ПП» є Червоний Володимир Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕДФАРМСЕРВІС, ПП» — м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 112, корп.3 к.5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕДФАРМСЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах