ОДЕСА-КЕРАМІКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65089, м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 69, корп.1 к.15
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сафонов Олег Вікторович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30628871
Дата реєстрації05.11.1999
Дата оновлення21.04.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОДЕСА-КЕРАМІКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСА-КЕРАМІКА, ТОВ» присвоєно код 30628871.

Керівником підприємства «ОДЕСА-КЕРАМІКА, ТОВ» є Сафонов Олег Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСА-КЕРАМІКА, ТОВ» — м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 69, корп.1 к.15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСА-КЕРАМІКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах