ПОДИ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
75130, Херсонська обл., Олешківський р-н, с. Костогризове, вул. Садова
Телефони
Керівник
Яценко Євгеній Іванович
Код ЄДРПОУ30629339
Дата реєстрації13.12.1999
Дата оновлення18.04.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОДИ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОДИ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30629339.

Керівником підприємства «ПОДИ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Яценко Євгеній Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОДИ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Херсонська обл., Олешківський р-н, с. Костогризове, вул. Садова.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОДИ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах