ФАВОРІТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
74431, Херсонська обл., Верхньорогачицький р-н, с. Чистопілля, вул. Леніна, 11
Телефони
Керівник
Овчаров Микита Миколайович
Код ЄДРПОУ30629412
Дата реєстрації14.11.2013
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФАВОРІТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФАВОРІТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30629412.

Керівником підприємства «ФАВОРІТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Овчаров Микита Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФАВОРІТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Херсонська обл., Верхньорогачицький р-н, с. Чистопілля, вул. Леніна, 11.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФАВОРІТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах