ІНТУРИСТ-ЧЕРКАСИ, ОБЛАСНЕ КП ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
18002, м. Черкаси, вул. Лазарєва, 6
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Волошина Людмила Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30629611
Дата реєстрації25.11.1999
Дата оновлення03.07.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНТУРИСТ-ЧЕРКАСИ, ОБЛАСНЕ КП ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТУРИСТ-ЧЕРКАСИ, ОБЛАСНЕ КП ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ» присвоєно код 30629611.

Керівником підприємства «ІНТУРИСТ-ЧЕРКАСИ, ОБЛАСНЕ КП ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ» є Волошина Людмила Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТУРИСТ-ЧЕРКАСИ, ОБЛАСНЕ КП ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ» — м. Черкаси, вул. Лазарєва, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТУРИСТ-ЧЕРКАСИ, ОБЛАСНЕ КП ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах