НОВА ДОБА, РЕДАКЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ГАЗЕТИ

Контакти

Юридична адреса
18000, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 223
Бухгалтерія
Керівник
Очеретяна Тетяна Борисівна
Бухгалтер
Коренко Тетяна Вікторівна
Кількість співробітників49 чел.
Код ЄДРПОУ30629873
Дата реєстрації12.11.1999
Дата оновлення12.08.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВА ДОБА, РЕДАКЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ГАЗЕТИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВА ДОБА, РЕДАКЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ГАЗЕТИ» присвоєно код 30629873.

Керівником підприємства «НОВА ДОБА, РЕДАКЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ГАЗЕТИ» є Очеретяна Тетяна Борисівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВА ДОБА, РЕДАКЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ГАЗЕТИ» — м. Черкаси, вул. Хрещатик, 223.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВА ДОБА, РЕДАКЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ГАЗЕТИ»
Поділіться інформацією в соцмережах