ДОЧП ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВК” АТЗТ ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВКОВИЙ КОМБІНАТ”

Контакти

Юридична адреса
18036, м. Черкаси, вул. Енгельса, 170
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гребеніченко Людмила Петівна
Бухгалтер
Котолуп Наталія Петрівна
Кількість співробітників11 чел.
Код ЄДРПОУ30629999
Дата реєстрації16.11.1999
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВК” АТЗТ ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВКОВИЙ КОМБІНАТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВК” АТЗТ ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВКОВИЙ КОМБІНАТ”» присвоєно код 30629999.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВК” АТЗТ ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВКОВИЙ КОМБІНАТ”» є Гребеніченко Людмила Петівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВК” АТЗТ ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВКОВИЙ КОМБІНАТ”» — м. Черкаси, вул. Енгельса, 170.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВК” АТЗТ ”ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВКОВИЙ КОМБІНАТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах