АЛЕКС ФЛЕР, ПП

Контакти

Юридична адреса
м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 20, к. 150
Телефони
Керівник
Чернецький Олександр Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30630014
Дата реєстрації20.12.1999
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЛЕКС ФЛЕР, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЕКС ФЛЕР, ПП» присвоєно код 30630014.

Керівником підприємства «АЛЕКС ФЛЕР, ПП» є Чернецький Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЕКС ФЛЕР, ПП» — м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 20, к. 150.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЕКС ФЛЕР, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах