РЕМБУДКОМПЛЕКТТОРГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
45650, Волинська обл., Луцький р-н, с. Ратнів
Телефони
Керівник
Лук’янчук Анатолій Іванович
Код ЄДРПОУ30630281
Дата реєстрації09.12.1999
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕМБУДКОМПЛЕКТТОРГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕМБУДКОМПЛЕКТТОРГ, ТОВ» присвоєно код 30630281.

Керівником підприємства «РЕМБУДКОМПЛЕКТТОРГ, ТОВ» є Лук’янчук Анатолій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕМБУДКОМПЛЕКТТОРГ, ТОВ» — Волинська обл., Луцький р-н, с. Ратнів.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕМБУДКОМПЛЕКТТОРГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах