ЕНЕРГЕТИКА ТА ПАЛИВО УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, АТ

Контакти

Юридична адреса
03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 94
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Золотар Василь Петрович
Бухгалтер
Михайлюк Світлана Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30632949
Дата реєстрації21.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГЕТИКА ТА ПАЛИВО УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, АТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГЕТИКА ТА ПАЛИВО УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, АТ» присвоєно код 30632949.

Керівником підприємства «ЕНЕРГЕТИКА ТА ПАЛИВО УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, АТ» є Золотар Василь Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГЕТИКА ТА ПАЛИВО УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, АТ» — м. Київ, вул. Велика Васильківська, 94.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГЕТИКА ТА ПАЛИВО УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ, АТ»
Поділіться інформацією в соцмережах