ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
00042, м. Київ, вул. Кудрі, 5
Телефони
Керівник
Назаров Федір Федорович
Код ЄДРПОУ30632980
Дата реєстрації28.04.2005
Дата оновлення30.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ, ТОВ» присвоєно код 30632980.

Керівником підприємства «ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ, ТОВ» є Назаров Федір Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ, ТОВ» — м. Київ, вул. Кудрі, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах