ПРОФСТАЛЬ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Бойчука, 43
Фактична адреса
02089, м. Київ, вул. Радистів, 64
Бухгалтерія
Керівник
Грищенко Сергій Петрович
Бухгалтер
Ковалевич Олена Володимирівна

Продукція, послуги

Виробництво будівельних металевих конструкцій

Інформація про компанію

Українська компанія «Профсталь» утворилася в 1999 році. За ці роки компанія «Профсталь» міцно зарекомендувала себе перед своїми клієнтами, як надійний і динамічно розвивається партнер-виробник продукції з оцинкованої сталі. Ми виготовляємо весь асортимент (CD, UD, CW50, CW75, CW100, UW50, UW75, UW100) профілів і кріпильних елементів для монтажу гіпсокартонних систем. Нещодавно був відкритий ще один цех по виробництву продукції для штукатурних робіт: маячная рейка (маяк) і куточок для мокрої штукатурки. У лютому 2005р. налагоджено виробництво профнастилу 45J, ПК-20, ПР-15 оцинкованого та з полімерним покриттям. Компанією успішно налагоджено виробництво армуючих підсилювачів для металопластикових вікон, більш ніж для 30 найменувань віконних систем. Крім цього в асортименті є анкерні пластини для металопластикових конструкцій. Під замовлення виготовляємо відливи, козирки та різні гибочні елементи: куточки, z-образні, омега-образні профілі та інші вироби будь-якої конфігурації, що використовуються для фасадного будівництва. Вся продукція виготовляється з тонколистової рулонної оцинкованої сталі, яку компанія закуповує в провідних європейських і вітчизняних виробників.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30633869
Кількість співробітників109 чел.
Дата реєстрації15.11.1999
Дата оновлення18.03.2021
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСТАЛЬ, ТОВ» присвоєно код 30633869.

Керівником підприємства «ПРОФСТАЛЬ, ТОВ» є Грищенко Сергій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСТАЛЬ, ТОВ» — м. Київ, вул. Бойчука, 43.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПРОФСТАЛЬ, ТОВ» офіційний сайт: http://profstal.kiev.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСТАЛЬ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах