ШВЕЦЬ, СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
66821, Одеська обл., Ширяївський р-н, с. Самійлівка
Керівник
Швець Сергій Іванович
Бухгалтер
Швець Тетяна Григорівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30639436
Дата реєстрації01.09.2016
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ШВЕЦЬ, СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШВЕЦЬ, СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30639436.

Керівником підприємства «ШВЕЦЬ, СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО» є Швець Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШВЕЦЬ, СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО» — Одеська обл., Ширяївський р-н, с. Самійлівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШВЕЦЬ, СЕЛЯНСЬКЕ ( ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах