АЛЬФА, ДОЧП ТОВ ”ЛУЧ”

Контакти

Юридична адреса
62472, Харківська обл., Харківський р-н, м. Мерефа, пл. Перемоги, 2
Керівник
Нечепоренко Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ30639677
Дата реєстрації10.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЛЬФА, ДОЧП ТОВ ”ЛУЧ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬФА, ДОЧП ТОВ ”ЛУЧ”» присвоєно код 30639677.

Керівником підприємства «АЛЬФА, ДОЧП ТОВ ”ЛУЧ”» є Нечепоренко Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬФА, ДОЧП ТОВ ”ЛУЧ”» — Харківська обл., Харківський р-н, м. Мерефа, пл. Перемоги, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬФА, ДОЧП ТОВ ”ЛУЧ”»
Поділіться інформацією в соцмережах