СЛАВІЯ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
81600, Львівська обл., Миколаївський р-н, м. Миколаїв, вул. Шептицького, 86
Телефони
Керівник
Дорожкіна Ярослава Миколаївна
Бухгалтер
Гірник Олена Михайлівна
Кількість співробітників86 чел.
Код ЄДРПОУ30640876
Дата реєстрації22.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЛАВІЯ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛАВІЯ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКА ФІРМА» присвоєно код 30640876.

Керівником підприємства «СЛАВІЯ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКА ФІРМА» є Дорожкіна Ярослава Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛАВІЯ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКА ФІРМА» — Львівська обл., Миколаївський р-н, м. Миколаїв, вул. Шептицького, 86.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЛАВІЯ, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах