ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
м. Луганськ, вул. Радянська, 52
Телефони
Керівник
Жезицький Олександр Анатолійович
Код ЄДРПОУ30641995
Дата реєстрації17.11.1999
Дата оновлення16.11.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 30641995.

Керівником підприємства «ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ» є Жезицький Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ» — м. Луганськ, вул. Радянська, 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕРМЕДСЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах