СПАРТА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
93500, Луганська обл., Новоайдарський р-н, смт. Новоайдар, вул. Леніна, 181
Телефони
Керівник
Тиханов Олександр Миколайович
Кількість співробітників12 чел.
Код ЄДРПОУ30642543
Дата реєстрації08.12.1999
Дата оновлення31.01.2012

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПАРТА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПАРТА, ТОВ» присвоєно код 30642543.

Керівником підприємства «СПАРТА, ТОВ» є Тиханов Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПАРТА, ТОВ» — Луганська обл., Новоайдарський р-н, смт. Новоайдар, вул. Леніна, 181.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПАРТА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах