ПОЛІМЕРЛЮКС, ПП

Контакти

Юридична адреса
50099, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, просп. Маркса, 52
Телефони
Керівник
Юзленко Валентин Олександрович
Бухгалтер
Цимбалюк Людмила Юріївна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30643600
Дата реєстрації17.12.1999
Дата оновлення31.01.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛІМЕРЛЮКС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛІМЕРЛЮКС, ПП» присвоєно код 30643600.

Керівником підприємства «ПОЛІМЕРЛЮКС, ПП» є Юзленко Валентин Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛІМЕРЛЮКС, ПП» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, просп. Маркса, 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛІМЕРЛЮКС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах