ДОЧП ЗАТ ”ТИРАЖ-51”-”МІЛА”

Контакти

Юридична адреса
84313, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе, 10
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Струнчикова Яна Геннадіївна
Бухгалтер
Левченко Яна Геннадиевна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30644760
Дата реєстрації26.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ЗАТ ”ТИРАЖ-51”-”МІЛА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ЗАТ ”ТИРАЖ-51”-”МІЛА”» присвоєно код 30644760.

Керівником підприємства «ДОЧП ЗАТ ”ТИРАЖ-51”-”МІЛА”» є Струнчикова Яна Геннадіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ЗАТ ”ТИРАЖ-51”-”МІЛА”» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Орджонікідзе, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ЗАТ ”ТИРАЖ-51”-”МІЛА”»
Поділіться інформацією в соцмережах