КРАМАТОРСЬК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84301, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Паркова, 10, к. 4
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Рогаль Олександр Дмитрович
Бухгалтер
Каплина Татьяна Петровна
Кількість співробітників8 чел.
Код ЄДРПОУ30644776
Дата реєстрації12.11.1999
Дата оновлення14.11.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРАМАТОРСЬК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАМАТОРСЬК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 30644776.

Керівником підприємства «КРАМАТОРСЬК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Рогаль Олександр Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАМАТОРСЬК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Паркова, 10, к. 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАМАТОРСЬК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах