ІДЕАЛ-БУД-ЕКСПРЕС, УНІТАРНЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
83096, м. Донецьк, вул. Куйбишева, 68
Телефони
Керівник
Семенча Ольга Олександрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30645539
Дата реєстрації19.03.2004
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІДЕАЛ-БУД-ЕКСПРЕС, УНІТАРНЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІДЕАЛ-БУД-ЕКСПРЕС, УНІТАРНЕ ПП» присвоєно код 30645539.

Керівником підприємства «ІДЕАЛ-БУД-ЕКСПРЕС, УНІТАРНЕ ПП» є Семенча Ольга Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІДЕАЛ-БУД-ЕКСПРЕС, УНІТАРНЕ ПП» — м. Донецьк, вул. Куйбишева, 68.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІДЕАЛ-БУД-ЕКСПРЕС, УНІТАРНЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах