НАЛСІ, ПП

Контакти

Юридична адреса
65009, м. Одеса, просп. Адміральський, 1, к. 71
Телефони
Керівник
Бутенко Лілія Олексіївна
Код ЄДРПОУ30646511
Дата реєстрації04.11.1999
Дата оновлення30.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАЛСІ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАЛСІ, ПП» присвоєно код 30646511.

Керівником підприємства «НАЛСІ, ПП» є Бутенко Лілія Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАЛСІ, ПП» — м. Одеса, просп. Адміральський, 1, к. 71.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАЛСІ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах