УКРТОРГ-ЕКСПРЕС, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
33027, м. Рівне, вул. Київська, 44, к. 222
Керівник
Чорногорський Сергій Олександрович
Код ЄДРПОУ30647274
Дата реєстрації17.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРТОРГ-ЕКСПРЕС, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРТОРГ-ЕКСПРЕС, ФІРМА, ПП» присвоєно код 30647274.

Керівником підприємства «УКРТОРГ-ЕКСПРЕС, ФІРМА, ПП» є Чорногорський Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРТОРГ-ЕКСПРЕС, ФІРМА, ПП» — м. Рівне, вул. Київська, 44, к. 222.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРТОРГ-ЕКСПРЕС, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах