ДЕСНА-99, ПРИВАТНЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
14005, м. Чернігів, вул. Профрад, 3
Телефони
Керівник
Борисенко Микола Григорович
Бухгалтер
Баран Анатолій Леонтійович
Кількість співробітників11 чел.
Код ЄДРПОУ30647557
Дата реєстрації18.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕСНА-99, ПРИВАТНЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕСНА-99, ПРИВАТНЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30647557.

Керівником підприємства «ДЕСНА-99, ПРИВАТНЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Борисенко Микола Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕСНА-99, ПРИВАТНЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Чернігів, вул. Профрад, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕСНА-99, ПРИВАТНЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах