КАРБОН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
14000, м. Чернігів, вул. Щорса, 76а
Телефони
Керівник
Сердюк Петро Іванович
Бухгалтер
Молід Тетяна Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30648037
Дата реєстрації29.12.1999
Дата оновлення20.03.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРБОН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРБОН, ТОВ» присвоєно код 30648037.

Керівником підприємства «КАРБОН, ТОВ» є Сердюк Петро Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРБОН, ТОВ» — м. Чернігів, вул. Щорса, 76а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРБОН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах