ЗАХІДПРОМАВТОСЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79007, м. Львів, вул. Леонтовича, 7, к. 18
Керівник
Подліпський В’ячеслав Анатолійович
Код ЄДРПОУ30649890
Дата реєстрації06.08.2004
Дата оновлення18.03.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАХІДПРОМАВТОСЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХІДПРОМАВТОСЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 30649890.

Керівником підприємства «ЗАХІДПРОМАВТОСЕРВІС, ТОВ» є Подліпський В’ячеслав Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХІДПРОМАВТОСЕРВІС, ТОВ» — м. Львів, вул. Леонтовича, 7, к. 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАХІДПРОМАВТОСЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах