ДОНАВТОРЕСУРСИ, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
86000, Донецька обл., м. Ясинувата, вул. Шкільна, 25, к. 423
Бухгалтерія
Керівник
Давіденко Віктор Володимирович
Бухгалтер
Хаки Елена Николаевна
Кількість співробітників17 чел.
Код ЄДРПОУ30651563
Дата реєстрації20.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОНАВТОРЕСУРСИ, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНАВТОРЕСУРСИ, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30651563.

Керівником підприємства «ДОНАВТОРЕСУРСИ, ФІРМА, ТОВ» є Давіденко Віктор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНАВТОРЕСУРСИ, ФІРМА, ТОВ» — Донецька обл., м. Ясинувата, вул. Шкільна, 25, к. 423.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНАВТОРЕСУРСИ, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах